Filip Gregor Atelier

... love the radiance

Děkuji, že jste zavítali na mé stránky !

Momentálně nepřijímám nové klienty. 

 

Navštivte prosím sekci NOVINKY pro více informací.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Thank you for visiting my website !

I am currently not taking any new clients. 

 

Please visit NEWS for more informations.

 

Filip Gregor


O Filipovi

Filip pracuje jako kadeřník již 13 let, tento obor vystudoval v Praze.

Za těchto 13 letech Filip nasbíral mnoho rozličných zkušeností, pracoval s různými značkami, jako např. L'oreál, Wella, Schwarzkopf, TIGI, Label.m, atd. Momentálně pracuje s barvami NATULIQUE a zároveň je ambassadorem značky pro Českou republiku.

Téměř 6 let působil na Vinohradech ve svém salonu Filip Gregor HAIR DESIGN v Praze, ze kterého odešel v prosinci 2013 a nyní je "kadeřníkem na volné noze".  Tato zkušenost byla pro Filipa jedna z nejzásadnějších.

Za dobu své praxe se Filip věnoval také školitelské činnosti. V roce 2010 pracoval jako technolog barev pro TIGI a v roce 2012 jako školitel produktů ALTERNA.

V roce 2013 absolvoval školení v Toni and Guy v Londýně - Foundation a Creative cutting and colouring.

Filip se při své práci snaží přistupovat ke všem klientům velmi citlivě a snaží se pochopit a vyvnímat jejich potřeby a přání. Klade důraz na čistotu a preciznost provedení práce.

 

"Momentálně nepřijímám žádné klienty."

 Focení kolekce AWAKENING 2013

Focení kolekce AWAKENING 2013

Přírodní barvy NATULIQUE

Profesionální přírodní barvy NATULIQUE jsou na organickém základě a obsahují BIO certifikované ingredience. Díky unikátní kombinaci 8 přírodních olejů, jsou vlasy po použití neuvěřitelně lesklé a měkké. Barvy kryjí 100% bílé vlasy a jsou dlouhotrvající, na výběr je ze 73 odstínů. Neobsahují amoniak, resorcinol, ani PPD, jsou tedy vhodné i pro lidi, kteří již někdy měli alergickou reakci anebo mají velmi citlivou pokožku. NATULIQUE barvy jsou jemná a zároveň funkční volba pro barvení vlasů. 

Ceník služeb

About Filip

About Filip

Filip has been working as a hairdresser for 10 years, he studied this industry in Prague.

In these 10 years Filip had collected many different experiences, worked with various brands, such as L'oreál, Wella, Schwarzkopf, TIGI, Label.m, etc. He is currently working with NATULIQUE colours. 

Ha has been working in his own salon Filip Gregor HAIR DESIGN in Prague for almost 6 years. He left the place in December 2013 and he is now freelancing. This experience was crucial for Filip.

During his practice he has been also working as a trainer. In 2010 he was working for TIGI as a colour trainer and in 2012 for ALTERNA as a product trainer.

In 2013 he did Foundation and Creative cutting and colouring courses in Toni and Guy academy in London.

Filip always takes a sensitive approach to all of his clients and works to understand and feel their needs and wishes. He puts strong emphasis on the neatness and precision of the work. 

Pricelist

... enjoy your visit & love your hair


 Focení kolekce AWAKENING 2013

Focení kolekce AWAKENING 2013