Filip Gregor Atelier

... love the radiance

Děkuji, že jste zavítali na mé stránky !

Momentálně nepřijímám nové klienty. 

 

Navštivte prosím sekci NOVINKY pro více informací.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Thank you for visiting my website !

I am currently not taking any new clients. 

 

Please visit NEWS for more informations.

 

Filip Gregor

astrolabe2.jpg

Astrologie

Tato úžasná věda mě fascinuje již od útlého dětství. Je velmi přímá, autentická a nesmírně komplexní. Je neuvěřitelné sledovat, jak pohyby vesmírných těles na obloze ovlivňují dění tady na zemi a tím i naše chování. Každá planeta v naší sluneční soustavě má na starosti určitou oblast lidského bytí. Jejich postavení v natálním horoskopu (radix) má potom nesmírnou vypovídací hodnotu o našich životech. 

 

Každý z nás by se měl snažit porozumět svému natálnímu horoskopu. Jsou v něm vepsané všechny dary, talenty, výzvy, motivace, nutkání, směřování životem, které nás na naší cestě provází. Pokud porozumíme našemu horoskopu a tím i sami sobě, stáváme se vědomějšími a dostáváme do rukou úžasný nástroj seberozvoje a transformace. Práce na nás samotných totiž vždy začíná právě uvědomováním si našich kvalit (ať už jsou to kvality pozitivní, nebo negativní). Být pravdiví sami k sobě. Ve chvíli, kdy si naše kvality uvědomíme, je musíme přijmout. To je často ta obtížnější část :) No a když je potom přijmeme, můžeme s nimi mnohem lépe pracovat. A žít. Můžeme se rozhodnout, na které z nich se chceme zaměřit a jejich vliv v našem životě posílit, anebo naopak potlačit. Na čem chceme stavět a co se nám naopak nehodí. Astrologie nám tohle všechno umožňuje a je to právě skrze pochopení natálního horoskopu.

 

Při své astrologické práci se snažím zaměřit se na nejsilnější oblasti života, které je potřeba uchopit a dále rozvíjet. Hledat s Vámi smysl toho, proč jsme tady a jaký je náš úkol. Upozorním také na slabší stránky osobnosti a tendence, které je dobré si hlídat. Můj způsob výkladu je něco mezi tradiční astrologií a astropsychologií. Zmiňuji se i o karmě, odkud kam směřujeme v rámci cesty naší duše a jakou si neseme karmickou zátěž. Ve výkladech tedy vycházím z toho, že duše se reinkarnuje.

 

Momentálně nepřijímám žádné klienty.